Lídr / vítěz: ondra

Jeho body: 54

Zimní olympijské hry 2018 - hokej

Zimní olympijské hry 2018 se uskutečnily v korejském Pchjongčchangu. Hry odstartovaly 9. února zahajovacím ceremoniálem.

Na mužský hokejový turnaj se kvalifikovalo 12 týmů, které byly rozděleny do tří skupin. Turnaj odstartoval 14. února v 13:10 našeho času duely Ruska se Slovenskem a USA se Slovinskem. No a hned v těchto úvodních zápasech turnaje se zrodila velká překvapení. Rusko podlehlo Slovensku 3:2 a Slovinci přemohli USA 3:2 pp a to znamenalo, že v kolonce body všech třiadvaceti tipérů svítila 0.
Po základní části byl na prvním místě uživatel s loginem tiper.
Čeští hokejisté si vedli ve skupinové fázi výborně. Skupinu A totiž ovládli se ziskem 8 bodů a v celkové tabulce skončili druzí za Švédskem. Ve čtvrtfinále narazil český výběr na USA a nakonec mohl slavit postup do semifinále po výhře 3:2 nj. V semifinále jsme se střetli s Rusy, kterým jsme podlehli 3:0. Druhý semifinálový zápas odehrálo Německo a Kanada a šťastnější byli nakonec naši západní sousedé, kteří vydřeli výhru 4:3 pp. V duelu o bronz zvítězila Kanada nad našimi reprezentanty 6:4. Ve finále už k dalšímu německému šoku nedošlo a zlato tedy putovalo do Ruska.

Vítězem tipovací soutěže se stal xafun s 31 body. xafun měl celkem 4 přesné tipy, což bylo nejvíce ze všech tipujících a i díky tomu mohl slavit výhru. Druhé místo bral kirekire s 30 body a třetí místo nakonec ukořistil tiper s 28 body.

Olympiáda byla první akcí na kterou jste mohli tipovat na novém webu.

Lídr / vítěz: xafun

Jeho body: 31

Mistrovství světa v hokeji 2018

V pořadí již 82. mistrovství světa se letos poprvé ve své historii konalo v Dánsku Konkrétně v hlavním městě Kodani a Herningu.

Boje v základních skupinách začaly 4. května a skončily 15. května. Po nich už bylo jasné, že elitní divizi opustí Jihokorejci a Bělorusové. Do čtvrtfinále postoupily všechny týmy „velké šestky“ a Lotyšsko se Švýcarskem.

Právě hokejisté helvetského kříže způsobili největší překvapení celého turnaje, když ve čtvrtfinále vyřadili Finsko a v semifinále Kanadu. No a nebyli daleko ani od skalpu Švédska, kterému podlehli v dechberoucím finále až po nájezdech. O bronz se utkaly USA s Kanadou a šťastnější byli nakonec prvně jmenovaní.

Konečné pořadí:
1) Švédsko
2) Švýcarsko
3) USA

7) Česko

Situace na webonu byla od samého začátku zajímavá. Nejdelší dobu držel vedení xafun, ale kromě něj se v čele pořadí vystřídali další 4 uživatelé (SabryJeNejlepší,grasski, vetsik a ondra).

Zdálo se že xafun má již vítězství v kapse a připíše si ke svému jménu další zlatý odznak. Vždyť před finálovým soubojem měl náskok na hráče s nickemondra 5 bodů, ale stalo se skoro nemožné ondra finálový duel tipl za potřebných 5 bodů a jelikož xafun získal z tohoto souboje 0, mohl ondra díky více 5bodovým tipům slavit vítězství.

Turnaj ovládli Francouzi před Chorvaty a Belgičany

Nejlepší hráčem turnaje byl vyhlášen chorvatský špílmachr Luka Modrić. Nejlepším střelcem se stal šestinásobný střelec Anglie Harry Kane

V tipovačce zvítězil tiper (75 bodů), který se ve vedení držel poměrně dlouhou dobu. Druhým nejlepším tipérem byl xafun (73), třetí skončil s 72 body Paff

Lídr / vítěz: tiper

Jeho body: 75

Mistrovství světa v hokeji 2019

Mistry světa se na Slovensku stali Finové!

Český tým skončil na nepopulární bramborové pozici.

Vítězem tipovačky se stal se 74body Rouman, následovaný Qastrolem a xafunem s 68body

Lídr / vítěz: Rouman

Jeho body: 74

Mistrovství světa v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji 2021 se konalo od 21.5. do 6.6. v Lotyšsku. Vítězem turnaje se stal kanadský výběr, stříbro získali Finové a bronz putoval do USA

Čeští hokejisté opět skončili mimo medailové pozice, konkrétně na 7.místě.

Vítězem tipovačky se stal ondra, následovaný EdRasem a QastroLem. Gratulujeme!

Jeho body: 66

EURO 2021

Turnaj se koná od 11.6.2021 do 11.7.2021 napříč Evropou.

Mistrovství světa v hokeji 2022

Čeští hokejisté zakončili MS ziskem bronzové medaile, gratulujeme!

Vítězem tipovačky se stal QastroL, druhý skončil xafun a třetí tiper. Tipovačky se zúčastnilo celkem 11 tipérů, všem děkujeme za účast a těšíme se na další akci!

Lídr / vítěz: QastroL

Mistrovství světa ve fotbale - 2022

Mistry světa se stali po 36 letech Argentinci v čele s Lionelem Messim. Druhá skončila Francie a třetí místo urvali Chorvaté před Marokem.

Jeho body: 81

Mistrovství světa v hokeji - 2023

Češi na MS 2023 skončili na 8.místě - nejhorší výsledek vůbec.

Mistry světa se stali Kanaďané, všechny však zaskočilo stříbro Němců a hlavně bronz Lotyšska.

Tipovačku premiérově ovládl smetakp s 77 body, druhý skončil tiper se ztrátou 2 bodů a na třetí přičce se umístil ondra se ziskem 73 bodů.

Lídr / vítěz: smetakp

Jeho body: 77

Mistrovství světa v hokeji 2017

Tipování probíhalo na starém webu v květnu 2017.
Tipovalo se na Mistrovství světa v hokeji 2017.
Účastníků bylo 21.
Vítězem se stal tipér Vetsik s 62 body, druhé místo patřilo uživateli skrobakjiri s 60body.
Bronzový skončil edras se ziskem 56bodů.